Vajinismus

Vajinismus Tedavisinde Kesin Çözüm

Vajinismus Tedavisinde Kesin Çözüm Yıllarca ilişkiye giremeyen ve şikayetinin adını bile bilmeden yaşayan pek çok çift olması toplumumuz da olan bir gerçektir. Bu hastalar ya çocuk tedavisi için başvurduklarında ya da başka bir şikayet için doktora gittiklerinde bu tanı ile yüzleşirler. Özellikle tedavisinin yüzde yüz olduğunu duyduklarında geçen onca yıllara üzülürler.

Hangi tecrübeli vajinismus merkezi seçerseniz seçin tedavinin kesin olduğu ve kısa sürdüğü bilgisi doğru bir gerçektir. Sadece uygulanan tedavi seansların da değişiklikler olabilir. Vajinismusa kesin çözüm deyince, bunu  etkileyen en önemli faktör çiftlerin isteyerek tedaviye gelmeleridir. Bu cümle söylemesi basit, uygulaması sizin için ne kadar zor olduğunun farkındayız. Sizin için nasıl hemen hazır olunmayan bir şey ise bilmelisiniz ki diğer başvuranlarımız için de öyledir. Kimse tedaviye tam hazırım diye düşünse de, kaygılandığı bu durumla bir anda yüzleşmeyi istemiyor. Bu şekilde başlıyor ertelemeler, bir bakıyor ki danışan hastamız haftalar değil başvurmak için yıllar geçmiş.Bu kadar erteleyerek geçen yılları önlemek için, tedavideki başarının kesin çözümle sonuçlandığını  burada belirtmeyi kendimize borç biliriz.

Tedavi sırasında eşinizle size başlayan görüşme ile çok detaylı bilgi vermekteyiz. Bu bilgi sonrası sizi dinleyip size özel nasıl bir plan yaparız bunu konuşuyoruz. Siz de oluşan kaygının nedeni ve çözümü bu görüşme ile pekiştirdik den sonra, cinsel yaşam hakkında aldığınız bilgiler ışığın da tedaviye kararlı hale geliyorsunuz. Şimdi size özel hazırlanan uygulama  ve doğru nefes kullanımını içeren seanslarımız başlar. İlk seansın sonunda geçirdiğiniz bir iki saatlik seansın size kattıklarını fark edince arkasından yaklaşık üç seans dediğimiz seansları alıp başarıyı yakalıyorsunuz.

Bu tedavi ve detayları için bizi arayabilirsiniz. Ertelemeyin, kendinize güvenip başarıyı yakalayın. Başarı yüzde yüz kesin çözümdür.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir