Kızlık Zarı Nedir?

Kızlık Zarı Nedir?

Kızlık Zarı Nedir?

Kızlık zarı dikimi işlemlerinde önemli olan şey bir sonraki cinsel birleşme esnasında kanamanın gerçekleşmesidir. Bu tür cerrahi yöntemlerin başarı ile sonuçlanabilmesi için ise mutlaka bu alanda tecrübeli Kadın Doğum Uzmanlarını tercih etmelisiniz. Kızlık Zarı Dikimi Ankara Kadın Doğum Uzmanı olarak sizlere Kızlık Zarı ile ilgili detaylı bilgilendirmelerde bulunmak istiyorum...

Kızlık Zarı Dikimi Nedir?

Vajina ağzını çevreleyen ince tabakaya kızlık zarı denmektedir. Tıp literatüründeki adı Hymen olan Kızlık zarının kanaması sadece cinsel birleşme ile değil aynı zamanda bir takım çeşitli olaylar sonrasında da gerçekleşebilmektedir. Bu nedenle Kızlık Zarı Dikimi Ankara Kadın Doğum Uzmanlarından yardım almak isteyen kişilere farklı bir göz ile bakılmaması gerekir.

Kızlık zarının insan sağlığına hiçbir faydası ve zararı bulunmamaktadır. Toplumsal baskılardan dolayı önemli olan kızlık zarının evlilik dışı bir nedenden ötürü kanaması toplumda ciddi bir şekilde ayıplanmaktadır. Bu nedenle birçok bayan kızlık zarı dikimi için uzman bir doktor arayışına girmektedir.

Kızlık Zarı Hangi Nedenlerden Dolayı Kanayabilir?

Kızlık Zarı Dikimi Ankara Kadın Doğum Uzmanı ben, Banu Akçal olarak kızlık zarının cinsel birliktelik dışında şu nedenlerden dolayı da kanayabileceğini söyleyebilirim;

1- Küçüklükte herhangi basit veya ciddi bir kaza geçirilmesi,

2-Çocukluk zamanında vajina içerisine, boncuk, kalem ve para gibi yabancı cisimlerin sokulması,

3-Genital alana tekme gibi bir darbenin alınması,

4- Binek hayvandan, bisikletten düşme ve trafik kazası geçirilmesi,

5- Parmakla mastürbasyon veya dıştan bir cisim ile yapılan boşalma işlemi nedenleriyle kızlık zarı bozulabilir...

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır?

Kızlık Zarı Dikimi hususunda oldukça tecrübeli bir ekibe sahip olan Ankara Tedavi Merkezimizde kızlık zarı dikimi işlemleri iki şekilde yapılmaktadır. Uzun süreli ve kısa süreli kızlık zarı dikimi işlemleri ile kişinin sağlıklı bir birliktelik yaşamasını amaçlamaktayız.

Uzun süreli onarımlar genellikle evlilik düşüncesi olmayan veya çok uzun bir süre sonra evliliği düşünen kişilere uygulanmaktadır.

Kısa süreli kızlık zarı dikimi işlemi ise 5-6 gün sonrasında evlenip cinsel birliktelik yaşayacak bayanlar için uygundur.

Ankara Kadın Doğum Uzmanı Banu Akçal olarak kızlık zarı nedir? ve Kızlık zarının bozulma nedenleri ile ilgili olarak bilgilendirmelerde bulundum. Kızlık Zarı Dikimi Ankara Kadın Doğum uzmanı arıyorsanız tecrübeli ekibimden ve benden detaylı bilgilendirmeler almak için 0505 254 00 26 numaralı telefonu günün istediğiniz bir saatinde arayabilirsiniz...