KIZLIK ZARI DİKİMİ ANKARA KIZILAY

Kızlık zarı dikimi Ankara Kızılay‘da alanının uzmanı jinekologlar tarafından yapılmaktadır. Kızlık zarı dikimi uzman bir doktor tarafından yapıldığında fark edilmemektedir. Doktor dışındakiler kızlık zarının dikildiğini bilmezler. Bu sebeple alanının uzmanı bir doktordan yardım almak gerekmektedir. Doktor dışındaki kişilerin kızlık zarı dikimini fark etmeleri imkansızdır. işlem sırasında ve sonrasında sıkıntı yaşanmaması için kızlık zarı dikimini bir jinekologa yaptırmanız en doğru karardır. Yapılan işleme göre de kızlık zarı dikimi fiyatları değişiklik göstermektedir. Doktorunuzun bu konudaki uzmanlığı, kızlık zarı dikiminin şekline göre fiyatlar değişmektedir. Kızlık zarı dikiminin iyi yapılması ve ilk ilişkide kanama garantili olması için mutlaka uzman bir doktorun işlemi gerçekleştirmesi gerekir.

Kızlık zarı dikimi Ankara Kızılay merkezdeki muayenehanede uzman hekimler tarafından gerçekleştirilmektedir.Kızlık zarı dikimini evlilik öncesinde ilişki yaşamış hastalar, uzun süreli evlilikte fantezi amaçlı isteyenler yaptırabilmektedir. Neden, nasıl kızlık zarının bozulduğu önemli değildir. Önemli olan hastanın isteği ve beklentisidir. Bu sebeple kızlık zarı dikimi konusunda doktorlara rahatlıkla başvurabilirsiniz. Her hastanın kızlık zarı yapısı farklıdır. Bu sebeple her hastanın tedavisi de özeldir. Hastalarının tümünün bilgileri gizli tutulmaktadır. Hasta ve doktor dışında yapılan işlem ve bilgiler kimseyle paylaşılmaz. 18 yaşından büyük olan tüm hastalar için rahatlıkla yapılabilen bir işlemdir. Eğer 18 yaşından büyük iseniz ve kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorsanız doktora rahatlıkla başvurabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi Ankara Kızılay‘da bulunan jinekolog tarafından iki şekilde yapılmaktadır. işlemlerden biri geçici kızlık zarı dikimidir. Geçici kızlık zarı dikimi düğüne bir hafta kalan hastaların tercih ettikleri bir yöntemdir. Kalıcı kızlık zarı dikimine göre geçici kızlık zarı dikimi daha uygundur. Hasta lokal anestezi ile ya da uyutularak geçici kızlık zarı dikimi yapılmaktadır. Çok kısa süren bir işlemdir.  İşlemden sonra biraz dinlenen hasta günlük yaşamına dönebilir. Ancak kendini zorlayan ıkınma, hapşırma, jimnastik, bisiklet binmek gibi etkinliklerden kendini korumalıdır. Çünkü bu hareketler dikişlere zarar vermektedir. İşlemden birkaç gün sonra ilk ilişkide kanama meydana gelmektedir. Doktorun söylediklerine dikkat edildiği sürece hastalar hiçbir sorun yaşamazlar. Kalıcı yöntem ise uzun süre kalıcılığı olan, ilk ilişkiye kadar zarın zarar görmediği korunduğu bir yöntemdir.