Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
resim Op. Dr. Banu AkçalKadın Doğum
+(90) (542) 647 18 42
+(90) (542) 647 18 42

Doğum Paketi Fiyatları Ankara

Neden Doğum Paketi?

Doğum Paketi Fiyatları Ankara Ankara’da doğum paketleri pek çok hastane ve klinikte uygulanan bir uygulamadır. Hatta son zamanlarda özel sigorta şirketleri, paket uygulama için kurumlara aracılık etmesi ile daha da uygulama hız kazanmıştır.

Doğum paketlerinin hazırlanması içinde neler olduğunun bilinip, fiyat bilgisinin alınması gebelerimizi rahatlatan bir süreç olduğu için bu konuya yönelme olmuştur.

Gebelik takibi ve doğum, hekim ile iletişimin güçlü olması gereken tıbbi yardımların başında gelmektedir. Bu anlamda hastanızın size güveni, sizin de onu anlamanız tanımanızla oluşacak birliktelik ile bu önemli yolculuk başarı ile bitecektir.

Biz kadın hastalıkları ve doğum uzmanları hayatın en güzel mucizesine tanıklık ederken, gebeliğin doğurduğu kötü süreçlerde başımıza gelmektedir. İşte mesleğimizin zorluklarını ve hastamızla bu güç durumu beraberce atlatmamız için yukarıda bahsettiğimiz karşılıklı güven çok önemlidir. Bu anlamda muayenehanemde başvuran hastalarım paket yapmasalar da ödeme miktarları ve uygulama net olarak anlatıldığı için kendilerini rahat hissederler. Hatta benim hasta profilimde paket hastam az bir kısmını oluşturmaktadır.

Ankara doğum paketleri diye bakıldığında çok fazla paket uygulaması göreceksiniz.

Doğum Paketlerine Neler Dahil?

Takipleriniz de ki gerekli kan ve idrar tetkikler, ikili ve dörtlü tarama testleri ve ultrasonlarınız dahildir.

20 hafta civarında yapılan anomali taraması incelemesi yada diğer ismi ile detaylı ultrason kısmında ben hastalarımı merkez isimleri vererek seçim konusunda özgür bırakıyorum bu nedenle paket programında tutmuyorum.

Bazen ücretin paket verilmesi daha sonrasında neler olacağının düşünülmesini getirir. Yani memnun kalmazsak ya da başka merkez daha cazip gelirse gibi bu durumlarda o zamana kadar yapılan tetkik ve muayeneleriniz hesaplanarak sekreterim tarafından ödemeniz iade edilir. Şimdiye kadar böyle bir sorunla karşılaşmadığımızı da belirtelim. Tabi ki tıbbi nedenlerden dolayı örneğin, düşük tehdidi veya erken doğum tehdidi nedeniyle hastane ortamında izlenmeniz gereken durumlar da yine hastane ödemeleriniz paket dışıdır. Kaç gün yatış yapıldı ve tedavi uygulandı ise tutarınız tarafınızdan karşılanır.

Riskli durumlarda uygulanan amniyosentez ve anne kanında fetal dna testi gibi ileri tetkikler de pakete dahil değildir. Yine oda süsleme, doğum fotoğrafçılığı paket içerisinde değildir.

Yeni doğan bebeğimizle ilgili bazen sarılık nedeniyle anne yanında fototerapi gerekebilir. Tüm özel hastaneler kendi belirledikleri fark ücreti ile bu hizmeti sunarlar. Bu tedavi de paket dışı olduğu hastalarımıza belirtilir.

Paket uygulamasında hangi hastaneyi seçtiyseniz ona göre fiyatlandırma değişmektedir. Fiyat bilgisi için muayenehanemizde 0312 284 00 77 numaralı iç hattan veya 0505 254 00 26 numaralı cep telefonundan ulaşabilirsiniz. Sağlıklı doğumlar, sağlıklı bebekler dilerim.


Sosyal Medyada Paylaş:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hafta Hafta Gebelik Takibi

Hafta Hafta Gebelik Takibi Gebesiniz ve doktora başvurdunuz ilk son adet kısmında bazen takılırız siz hastalarımız yaklaşık olarak övülasyondan yani gebe kalınan ilişki tarihinden hafta hesaplamaya ça...

Hamilelikte Gribal Enfeksiyon

Hamile iken vücut direnci düşer .Bu enfeksiyonlara kolay ve sık yakalanmanıza yol açabilir.Bunların başında da gribal enfeksiyonlar gelir. Genel belirtileri hafif ateş ,kırgınlık ,boğaz ağrısı ,hapşır...

Hamilelikte Beslenme

Hamilelikte Beslenme Gebelikte sağlıklı anne, sağlıklı bebek diyerek çıktığımız bu yolda en önemli unsurlardan birisi beslenmedir. Beslenmede yeteri kadar fazla kalori alınımı içermeyen dengeli beslen...