Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
resim Op. Dr. Banu AkçalKadın Doğum
+(90) (542) 647 18 42
+(90) (542) 647 18 42

Ankara Kürtaj Fiyatları

Ankara Kürtaj Fiyatları Ankara genelinde kliniğimizde yapılan son derece güvenli hizmet anlayışımızla sizleri Ankara kürtaj fiyatları 2020 hakkında bilgilendirmek istiyorum. Kürtaj fiyatları işlemin yapıldığı hastane ve muayenehaneye göre değişmektedir.

Ülkemizde yasal olarak istekli kürtaj işlemi 10. gebelik haftasına kadar yapılmaktadır. Başvurulan gebelik haftası kürtaj fiyatında önemli bir etken olmaktadır. Yapılacak kürtaj işleminin steril ve güvenli ortamda olduğundan emin olmalısınız. Bu konuda tereddüt duymadan bizi arayabilirsiniz.Kürtaj fiyatları ekşi sözlük belirleyen diğer bir unsur tercih edilecek anestezi şeklidir. Lokal anestezi tercihinde hasta uyanıktır. Ağrı hissedebilir bazen ağrıyı çok hissedip travma yaşamasından çekindiğimiz için özellikle daha önce doğum yaşamamış hastalarımız da anestezi, genel  anestezi şeklinde olmasını tercih ederiz. Genel anestezi uygulandığın da ağrısı olmayacak  konforlu bir işlem sağlanacaktır. Kürtaj fiyatlarında anestezinin genel olması bir miktar artış getirecektir. Ancak konforlu işlem olan kısa süreli genel anestezi çoğu hastamızın tercihi olmaktadır.

Ankara kürtaj fiyatları ‘ında belirleyici olan en ucuz olan uygulama olmamalıdır. Tecrübeli hekim tercihine özen göstermelisiniz. Bu seçim size steril güvenli sorunsuz kürtaj sağlayacaktır. Genel tecrübemiz vakum ile kürtaj yapıldığında hastalarda sorun ve kalıcı hasar karşımıza çıkmamaktadır. Yine de her işlemden sonra güvenli geçse bile kontrolünüzü ihmal etmemelisiniz. Doktorunuzun vereceği antibiyotik ve ağrı kesici tedavisini almalısınız .

Kürtaj ne kadar sorusu ile karşılaştığımız da biz öncelikli olarak işlem nasıl yapılır, hangi koşullar da gerçekleşir, bunları anlatıp sonrasında fiyatları kıyaslamanızı isteriz.

Tecrübeli kürtaj doktoru olarak, OP. DR. BANU AKÇAL kürtaj konusun da Ankara’da kürtaj uygulaması yapan bir doktordur. Uygulama steril, sağlıklı, ultrason eşliğinde sorunsuz geçmektedir .Kürtaj süresi yaklaşık olarak 5-10 dakika sürse de, hastamızın hazırlanması, dinlenip rahatlaması için, her şey dahil bize yarım saatinizi ayırmalısınız. İşlem öncesi 4-6 saat aç ve susuz gelmelisiniz.İşlem bittikten sonra günlük hayatınıza rahatlıkla geri dönebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kürtajdan Sonra Hamile Kalma

Kürtajdan Sonra Hamile Kalma Kürtaj, gebeliği sonlandırmak için yapılan cerrahi işlemdir. Operasyon sonrasında kürtaj başarı olmuşsa 4-5 hafta içerisinde ilk adet görülür....

Kürtaj Psikolojisi

Kürtaj Psikolojisi Kürtajın sadece bedensel boyutu değil psikolojik boyutunun da göz önünde bulundurulması gerekir. Bu konunun uzman görüşleri ile ele alınmış hali için devamını okuyun!...

Vakumlu Kürtaj

Vakumlu Kürtaj Kürtaj, rahim içinden istenmeyen veya olumsuz gebeliğin tahliye edilmesi anlamında kullanılan bir terimdir. Bu işlem bazen düşükten sonra kalan parçanın temizlenmesi yada anormal k...